lg-televizyon-servisi

Kayseri LG Televizyon Servisi

Şeref Elektronik olarak, 26 yılı aşkın süredir Kayseri’de LG televizyon servisi hizmeti veriyoruz. Pazar günleri de dahil olmak üzere, haftanın 7 günü hizmet vererek, siz değerli müşterilerimize en ucuz fiyata, en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Yaptığımız bütün LG televizyon tamiri işlemlerinde, işçilik ve parça garantisi vardır. Değiştirdiğimiz bütün parçalar ve yaptığımız her iş hakkında siz değerli müşterilerimizi her daim bilgilendiriyoruz. LG marka televizyon tamirini ister evinizde, isterseniz atölyemizde gerçekleştiriyoruz.

Bizim işimiz, müşteriyi memnun etmek.

Müşterilerimizin bizi aramaları durumunda, ortalama bir saat içerisinde, belirtilen ev veya iş adresine LG televizyon teknik servis personelimizi göndererek, televizyon arızasını gideriyoruz. Talas, İldem, Belsin, Mimsin, Anayurt, Erkilet, Kocasinan, Melikgazi gibi bölgeler başta olmak üzere, bütün ilçe ve mahallelere Kayseri televizyon servisi hizmeti veriyoruz.

Aşağıda verilen telefon numaralarından, haftanın 7 günü, 24 saat bize ulaşabilir ve LG televizyon servisi hizmeti alabilirsiniz.